GÜMRÜK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

http://gumrukmusaviri.net/fiyat-teklifi-al/

Gümrük Müşavirliği Şirketleri Gümrük Kanunu, Yönetmelik ve diğer sair mevzuatlar çerçevesine göre yurt dışı çıkışlarda İthalat ihracat Transit işlemlerini takip edip sonuçlandırır. Yurtdışı pazarlama işlemlerinde hizmet sunan Müşavir Mevzuata kesinlikle hâkim olmalıdır. Bizde noktada bizde iddialıyız. Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık alanında Türkiye geneli çözüm üretmek ve bu konularda oluşan ihtiyaçlarınız karşısında tüm gereksinimlerle farklı ve etkin hizmet sunmak asıl amacımızdır.
Hizmetimiz esas olarak yurt dışı ile işlem yapmak isteyen firmaların veya kişilerin gümrükleme işlemleri ile ilgilenir. İşlemleri başlatma ve sonuçlandırma işlemlerini vekâleten yaparlar. Gümrük mevzuatı oldukça geniş bir alanda olduğu için firmalar veya şahıslar işlemlerini %90 Gümrük müşavirleri aracılığıyla yaparlar. Yapılan bu işlemlerde en ufak bir hatada yüklü miktarda ceza kesilebilmekte olduğunda bu konuda uzman kişiler ile çalışılması gereklidir.
Firmalara ve şahıslara gümrükleme, lojistik, depolama, sevk organizasyonu ve gerekli izinler konusunda danışmanlık konularında Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinde müşavirlik hizmeti vermekteyiz.
Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık
Hizmet Verdiğimiz Başlıca Şehirler; İstanbul, Ankara, İzmit, İzmir, Bursa, Mersin, Gaziantep, Artvin, Kayseri, Samsun, İskenderun, Adapazarı, Bolu, Tekirdağ, Edirne
İhtiyaç halinde diğer Şehirlerde de personel görevlendirmesi yaparak hizmet vermekteyiz.
Başlıca hizmetlerimiz; İthalat, İhracat, Transit, Antrepo, Geçici İthalat, Geçici ihracat, Geri Gelen işlemler, Dâhilde işlemeli ithalat, yurtdışı çıkış kontrolü altında işlemeli ithalat beyannamelerinin açılması ve takibi
Şahsi eşya işlemleri, Posta işlemleri, Gümrüğe takılan ürünlerin işlemleri
Gümrük özetbeyan işlem takipleri, ihtisas kapı izinleri
İthalat için gerekli izin ve ön izinlerin alım ve takibi
Tareks, Tse, İşçi sağlığı (İSGÜM), Ölçü ayar izni, Tarım İzni, Yatırım teşvik belgesi, Kimyagerlik hizmetleri, Kullanılmış eşya izinleri,  2.el makine ithal işlemleri, uluslararası araştırma, patent marka hizmetleri, Reklam hizmetleri, Yatırım, Teşvik, Hibe, Kamu Kurum Belgelendirme ve Danışmanlığı, Önemli bilgi birikimimiz ve mevzuata hâkimiyetimiz sayesinde sizde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.
Bizi hemen arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
M. Sinan KILIÇ +90 533 692 1990 +90 555 718 9026
Firmamız DIŞ TİCARET anlamında da sizlere yardımcı olmaktadır.  Dünyanın çeşitli ülkelerinde Altyapımız hazır olup partnerlerimiz aracılığı ile Türk mallarını dünyaya tanıtıp satmaktayız.

Sunduğumuz Dış Ticaret, Danışmanlık ve Diğer hizmetlerimizi Hizmetler bölümünde bulabilirsiniz.
Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık Ankara – Türkiye