Hakkımızda

MSK GLOBAL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET
Dünyaya Açılan pencereniz

Firma Sahibimiz Mustafa Sinan KILIÇ 2001 yılından itibaren özel sektör firmalarında Sırası ile Man Türkiye A.Ş Otobüs fabrikası Üretim planlama, Gündüz Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti Gümrük bölümünde, Günkar Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Ltd.Şti Gümrük ve Dış Ticaret Müdürü olarak görev yapmıştır. Bulunmuş olduğu görev ve makamların hakkını vererek başarılar elde etmiştir. Çalıştığı şirketlerde üst yönetici konumlarına kadar yükselmiştir. Çalışma hayatında hep yeniliklere açık ve ileriye yönelik çalışmalar yaparak devam etmiştir.
Gümrük Müşavirliği alanında sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sizlere daha iyi hizmet vermek için 2017 yılında internet site çalışmalarını başlattık.
Özel sektördeki başarılarına ilave olarak MSK GLOBAL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET şirketini kurarak kariyer hayatına devam etmektedir. Güçlü bilgi birikimi, Güven ve tecrübeye sahip olmak firmamızın ayrıcalığıdır. Kuvvetli referanslarımız öğrenmek ve Dünyaya açılmak için sizde bize ulaşabilirsiniz.
Dünyanın birçok yerindeki özellikle Avrupa ve Türki cumhuriyetler ile kuvvetli bağlantılarımız sayesinde sürekli ihracat yaparak ülkemizin 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.
Yerli üreticilerimizin ürünlerini Dünya piyasalarında hak ettiği yere çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.
Türkiye’ de olmayan bazı ürünleri de yurt dışı piyasalardan temin etmekteyiz.
Dünyaya Açılan pencereniz olarak her zaman yanınızda ve hizmetinize hazırız.
Bizi hemen arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

M. Sinan KILIÇ +90 533 692 1990 +90 555 718 9026
Sunduğumuz Dış Ticaret, Danışmanlık ve Diğer hizmetlerimizi Hizmetler bölümünde bulabilirsiniz